До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене  ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»  у Єдиному реєстрі з ОВД від  18 лютого 2021 року 20212187415.

Планованою діяльністю передбачається реконструкція автозаправної станції під багатопаливний автозаправний комплекс з обладнанням для заправки ЗВГ за адресою: с. Левків, Житомирського р-ну, автодорога Київ-Чоп км 127+990 (ліворуч). Реконструкція передбачає повний демонтаж існуючої АЗС та зведення на її місці багатопаливного АЗК із новим обладнанням, будівлями та спорудами, а також будівництво двох артезіанських свердловин питних підземних вод для забезпечення господарсько-питних потреб. 

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 18 березня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання   ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7415/reports/enHOzFLqkC.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.