До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВ «ТД КОМЕТА» від 24 квітня 2019 року   №: 20194223495/10722.

          Планована діяльність полягає в розробці з подальшою рекультивацією Верхньолузького родовища лабрадориту як окремого об’єкту надрокористування в Черняхівському районі Житомирської області.

          Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 24 травня 2019 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання    ТОВ «ТД КОМЕТА»   до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/3495/reports/daf093e58d40ba21332f59c122dd1033.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.