До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ» від 11 березня 2019 року №: 2019373027/9225.

         Метою зазначеної планованої діяльності є будівництво ВЕС «Лісова», 1 черга  за адресою: Житомирська область, Коростенський, с. Покалів (поза межами населених пунктів).

         Будівництво першої черги ВЕС «Лісова» планується на території Коростенського району Житомирської області біля населених пунктів Холосне, Веселівка, Злобичі, Нивки, Розівка, Ковалівщина (поза межами населених пунктів). Наразі територія не використовується, в сільськогосподарській діяльності не задіяна. Розміщення ВЕC відбуватиметься на землях з відповідним цільовим призначенням -– землі енергетики.

         Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 5 квітня 2019 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/3027/reports/eba33659f7aba94ecc1313c058ec7dea.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.