До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене  ТОВ «ТЕХНО ГРИЛЬ ГРУП»  у Єдиному реєстрі з ОВД від  15 березня 2021 року 20213117514.

Планована діяльність полягає у встановленні на майданчику ТОВ «ТЕХНО ГРИЛЬ ГРУП» за адресою Житомирська обл., Коростенський район, с. Давидки, вул. Центральна, буд.13 А піролізних вуглевипалювальних печей з метою виробництва деревного вугілля.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 9 квітня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання   ТОВ «ТЕХНО ГРИЛЬ ГРУП»   до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

x0Q9bQVN1N.pdf (menr.gov.ua)

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.