До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене представництвом «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖЕРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ»  у Єдиному реєстрі з ОВД від  30 вересня 2021 року 20219288637.

Планована діяльність полягає у розміщенні на території виробничої бази мобільної асфальтобетонної установки «AMMANN ContiBase 210» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільної установки з виробництва будівельних сумішей «StationMix 120» за адресою: 12526, с. Великі Кошарища (за межами населеного пункту), Житомирського району, Житомирської області, з метою виробництва асфальтобетонних сумішей та будівельних сумішей для будівництва автомобільних доріг.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 04 листопада 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖЕРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/8637/reports/CRWHsGGy2G.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.