До відома громадськості

Повідомляємо про можливість проведення навчальних семінарів для посадових осіб, які відповідальні за стан охорони навколишнього середовища на рівні громад.

Результат пошуку зображень за запитом екологія планети"

       Громадська організація «Асоціація громадських радників України» ініціює розробку навчальної програми , яка покликана консолідувати зусилля багатьох експертів у галузі екології заради підвищення рівня спроможності громад вирішувати різні за складністю завдання щодо захисту довкілля та просить заповнити опитувальник у вигляді Google форми за посиланням:

 

 https://docs.google.com/forms/d/1kQDddWw-NMJFZEJKm4RRo_kYVOqm_GAt-_KnLJ3VZ_Y/viewform?edit_requested=true

 

       Для досягнення цієї мети будуть підключені Державна екологічна інспекція та Професійна асоціація екологів України.

       Програма допоможе досягти потрібних практичних результатів, у тому числі за рахунок максимального охоплення респондентів від міст, селищ, сіл та об’єднаних територіальних громад України. Отримана від представників органів місцевого самоврядування інформація стане базисом для формування змістовної частини програми, яка відповідатиме реальним очікуванням та потребам громад.

 

Відповідальна особа від ГО «АГРУ» за співпрацю громадська радниця Євгенія Резнікова, тел.050-971-0018, reznikova@gmail.com