В Житомирському парку культури та відпочинку ім.Гагаріна латаття більше не цвіте

http://ecology.zt.gov.ua/novyny13072016.files/image003.jpg

         Літо пора цвітіння білого латаття, яке ще на щастя цвітe на річках та озерах Житомирщини. Кілька років тому воно оселилося і на річці Тетерів в районі Житомирського парку культури та відпочинку ім.Гагаріна та гарно зацвіло.  Але нажаль, горе «любителі прекрасного» зривали ніжні квіти, щоб сфотографуватися з ними. Варвари робили це і навіть тоді, коли інші люди просили їх не нищити природу. Отже, коли ви побачите такі фото людей з квітами білого латаття в руках, то зробіть для себе висновок, хто на них зображений.

http://ecology.zt.gov.ua/novyny13072016.files/image001.jpg

Водяні білі лілії дуже тендітні і їхня невелика кількість у водоймах прямо пов'язана з біологічною властивістю цих рослин та нерозважливим ставленням до них людей. Коли квіти латаття зривають, то у стебла затікає вода  та  потрапляє до кореневищ у кількості неконтрольованій рослинами. Це спричиняє  загнивання  коренів і їх загибель.

Якщо ви зірвете квіти латаття, то на наступні роки вони більше ніколи не зацвітуть. Пам'ятайте це і бережіть їх самі та не дозволяйте прекрасні рослини нищити іншим.

Цього року в Житомирському парку культури та відпочинку ім.Гагаріна біле латаття більше не цвіте.

Так тут нищили рослини.

http://ecology.zt.gov.ua/novyny13072016.files/image007.jpg