ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ “INNOVATION MARKET”

Green21-23 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ В МІЖНАРОДНОМУ ВИСТАВКОВОМУ ЦЕНТРІ

ПРОЙДЕ ІІІ  МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ “INNOVATION MARKET”

  Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно–фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

  Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

  На виставковій зоні Іnnovation Market будуть продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в сферах:

Секція ЕКОЛОГІЯ включає наступні заходи:

  21 ЛистопадаОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМ

Засідання «за круглим столом» на теми: «Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ)» та «Державна підтримка зеленої модернізації виробництва: реформування екологічного податку».

  22 листопадаКОНКУРЕНТНІСТЬ ТА ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Тренінги «Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції» та «Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель».

  23 листопада – ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Тренінги «Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів» та «Зелений клас – інновації для сталого розвитку навчальних закладів». Кожен учасник тренінгу отримає сертифікати.

 

  Участь у заходах безкоштовна для працівників бюджетних та неприбуткових організацій (по спискам за попередньою реєстрацією).

 Попередня реєстрація на кожний із заходів обов’язкова та здійснюється виключно у форматі online до 12 листопада 2018 року на сайті www.greenmind.com.ua

  Анонси всіх заходів Форуму з детальною інформацією про кожен розміщені на www.greenmind.com.ua  

З будь-яких питань стосовно проведення Форуму прохання звертатися за тел..: +38 (067) 753-43-77; (067) 886-31-93; (099) 642-81-57; (067) 354-72-88.